Serdecznie witamy zainteresowanych nauką w naszej szkole.  Od pierwszego dnia nauki otoczeni będziecie Państwo troskliwą opieką, będziecie mogli liczyć na pomoc zarówno ze strony nauczycieli jak i całego personelu administracyjnego.

Nasza szkoła posiada bardzo dobrą opinię w środowisku farmaceutycznym, absolwenci bez trudu uzyskują zatrudnienie zarówno  w aptekach jak i firmach farmaceutycznych., zwłaszcza, że oprócz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uczniowie bezpłatnie uzyskują dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia o odbyciu szkoleń.

Podejmując naukę w szkole Medan będziecie Państwo mieli możliwość zdobycia zawodu zaufania publicznego, uczestniczenia w ciekawych, nowocześnie prowadzonych wykładach, a także przeżycia niezapomnianych chwil w murach tej szkoły.

Przekonacie się Państwo, że nauka nie tylko przynieść może wiele korzyści i pozytywnych zmian, ale też może upłynąć w miłej i przyjaznej atmosferze.

Od września 2017r. mamy dla Państwa nowe, bezpłatne kierunki, poszukiwane w krajach Unii Europejskiej - OPIEKUN MEDYCZNY, ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA !

W JAKI SPOSÓB ZAPISAĆ SIĘ DO SZKOŁY MEDAN?

Szczegółowych informacji na temat nauki w szkole udziela sekretariat 512359338, (032)2920686 lub rekrutacja@medan.edu.pl ).  Należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • świadectwo ukończenia szkoły średniej,
  • dowód osobisty,
  • 4 zdjęcia legitymacyjne,
  • zaświadczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy.
O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

NISKIE CZESNE !
Z okazji 10 - lecia Szkoły  zapewniamy naukę w sympatycznej atmosferze  za niewiarygodnie  NISKIE CZESNE ! Spiesz się - ostatnie wolne miejsca


SPECJALNA OFERTA EDUKACYJNA DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW KIERUNKÓW:
- kosmetologia
- pielęgniarstwo
- fizjoterapia
- analityka
- biologia
- chemia
- biotechnologia
 i pokrewneszkoły policealne śląsk, farmacja katowice, farmaceuta Tychy, farmacja
 
Sosnowiec: ul. Partyzantów 11, 41-200 Tel./Fax +48 32 292 06 86 Tychy: Plac Św. Anny 4, 43-100 Tel./Fax +48 32 327 14 90
Copyright © 2018 :: www.medan.edu.pl : : Created by www.s-d.pl

Szybki dostęp:
farmaceuta tychy, farmacja, farmacja katowice, szkoła farmaceutyczna, szkoły policealne śląsk,
szkoły policealne tychy, technik farmaceuta, technik farmaceutyczny.