Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z jedną z naszych placówek:
Sosnowiec - ul. Partyzantów 11, tel.: +48 32 292 06 86
Tychy - Plac Św. Anny 4, tel.: +48 32 327 14 90

Strona główna/Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna

Serdecznie witamy zainteresowanych nauką w naszej szkole. Od pierwszego dnia nauki otoczeni będziecie Państwo troskliwą opieką, będziecie mogli liczyć na pomoc zarówno ze strony nauczycieli jak i całego personelu administracyjnego.

Nasza szkoła posiada bardzo dobrą opinię w środowisku farmaceutycznym, absolwenci bez trudu uzyskują zatrudnienie zarówno w aptekach jak i firmach farmaceutycznych., zwłaszcza, że oprócz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uczniowie bezpłatnie uzyskują dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia o odbyciu szkoleń.

Podejmując naukę w szkole Medan będziecie Państwo mieli możliwość zdobycia zawodu zaufania publicznego, uczestniczenia w ciekawych, nowocześnie prowadzonych wykładach, a także przeżycia niezapomnianych chwil w murach tej szkoły.

Przekonacie się Państwo, że nauka nie tylko przynieść może wiele korzyści i pozytywnych zmian, ale też może upłynąć w miłej i przyjaznej atmosferze.

W jaki sposób zapisać się do szkoły Medan?

Szczegółowych informacji na temat nauki w szkole udziela sekretariat  (32)2920686 lub rekrutacja@medan.edu.pl ). Należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • świadectwo ukończenia szkoły średniej,
  • dowód osobisty,
  • 4 zdjęcia legitymacyjne,
  • zaświadczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy.

O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Proponowane kierunki nauczania

do góry