Kadra

Kadra dydaktyczna, zatrudniona w Szkole, to nauczyciele akademiccy Wydziału Farmaceutycznego, z wieloletnią praktyką dydaktyczną, czynni farmaceuci, znane autorytety w dziedzinie farmacji.

Są to osoby niezwykle zaangażowane w proces dydaktyczny, chętnie służące pomocą, niezwykle lubiane przez uczniów i studentów.

Szkoła współpracuje ze znanymi firmami farmaceutycznymi oraz producentami leków w zakresie organizacji dla uczniów szkoleń , wykładów oraz wyjazdów i wycieczek związanych z nauką zawodu- w bieżącym roku uczniowie odwiedzili między innymi Zakłady Farmaceutyczne Pliva w Krakowie i Zakłady farmaceutyczne w Czechach.

W trakcie trwania nauki w szkole istnieje możliwość zdobycia licznych certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających odbycie szkoleń, co podnosi kwalifikacje absolwentów i zwiększa ich szanse na zatrudnienie w kraju i za granicą. Uczniowie szkoły Medan cyklicznie biorą udział w wykładach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.